×
Bizi Takip Edin
0352 438 15 20

Kayseri Beko Servisi

Kayseri Beko Servisi olarak hizmet veren firmamız, sizin bütçenizi ve en kısa sürede arızalı cihazınızın sorununu öncelik olarak yerinde çözüp size teslim etmeyi düşünür. Arızalı cihazlarınız için panik yapmayın. Hızlı ve uzman çözüm için hemen bizi arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hemen arayın servis kaydınızı oluşturun.

Evlerimizde en çok kullandığımız ürünlerin başında BEKO marka beyaz eşyalarımız gelir. Beyaz eşyalar evlerimizin adeta olmazsa olmazıdır. Bir evde temel eşyalardan birinin bozulması ve kullanılmaz durumda olması demek, o evde çok büyük bir eksiklik anlamına gelir. Bir evde çamaşır ve bulaşık yıkayamamak, yiyecek ve içeceklerin bozulması o evdeki hayatı fazlasıyla olumsuz yönde etkiler.

GENEL BAKIM CİHAZ ÖMRÜNÜ UZATIR

Beko marka beyaz eşyalarınızın ömrü kullandıkça kısalacaktır. Bu süreyi ne kadar uzatabilirseniz sizin bütçeniz için faydalı olacaktır. Bu süreyi uzatmak için servisimiz ile iletişime geçerek beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırabilir, yada arızalı cihazınız var ise onarımı için bizden hizmet alabilirsiniz. Beyaz eşyaların hayatımızdaki kolaylaştırıcı özelliklerini düşünürsek, bakımlarını ihmal etmememiz gerekir.

Beko marka çamaşır makinası, buzdolabı, fırın, çamaşır makinası gibi arızalı cihazlarınız tamir ve bakım hizmetleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.Müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyatlarla, hızlı servis ve kaliteli servis hizmeti ile daima müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan bakar servis kalitesi bölgede kendini en iyi şekilde kanıtlamıştır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan, müşterilerinin evlerine kadar hizmetini sunmaktadır. Servis imkanlarından yararlanmak istediğiniz zaman bir telefonla iletişim sağlamanız da mümkündür. Bölgenin yer yerine hizmetini kolaylıkla sunan Kayseri Beko Servisi, en hızlı ve en güvenli bir şekilde hizmetini gerçekleştirmektedir. 

Kayseri Beko Servisi Hizmetlerimiz 

Personellerimiz araçları ile servis merkezimizden  yönlendirmesi sonucunda  verdiği adrese anında ulaşır. Personellerimizin kullandığı araçlar her türlü servis malzemesine sahiptir. Herhangi bir aksilik çıkması durumunda başka personellerimiz bulunduğunuz bölgeye gönderilerek işinizi aksatmadan servis hizmetini en hızlı şekilde gerçekleştirir. 

KAYSERİ BEKO SERVİSİ 
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP