×
Bizi Takip Edin
0352 438 15 20
KOMBİ SERVİS

Kayseri Kombi Servisi

Kayseri Kombi Servisi olarak hizmet veren firmamız, sizin bütçenizi ve en kısa sürede arızalı cihazınızın sorununu öncelik olarak yerinde çözüp size teslim etmeyi düşünür. Arızalı cihazlarınız için panik yapmayın. Hızlı ve uzman çözüm için hemen bizi arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hemen arayın servis kaydınızı oluşturun.

Kombi sorunlarınızı dert etmeyin. Kombi ile ilgili arıza ve bakım ihtiyaçlarınızın acil çözümü için firmamız ile irtibata geçmeniz yeterlidir. En kısa sürede sorunlarınızı çözmek ilk önceliğimizdir.

BAKIMLARINIZI AKSATMAYIN...

Yılda en az 1 defa kombilerinize bakım yaptırmanızı önermekteyiz. Servisimiz tarafından uzman ekiplerce periyodik bakımlar yapılmaktadır. Bakımı yapılan kombileriniz yıl boyunca en az sorun ve en yüksek performans ile çalışmaktadır.

Kombi bakımı kombinizin uzun yıllar size eşlik etmesi için önemli bir konudur. Bakımı zamanında yapılan kombiler uzun yıllar verimli ve performanslı çalışır. Sizlerde bu kış günlerinde kombinizin sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız ve kombi tamirine çuval dolusu para verip uğraşmak istemiyorsanız, kombinizin bakımını zamanında ve aksatmadan yaptırmalısınız. BAKAR Servis olarak sizi ve ailenizi yarı yolda bırakmamak için buradayız.

Her marka, her model ve her çeşit kombinize bakım yapmaktayız.

Kayseri'nin her bölgesine servis hizmetimiz bulunmaktadır.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP