×
Bizi Takip Edin
0352 438 15 20

Kayseri Vestel Servisi

Kayseri Vestel Servisi olarak hizmet veren firmamız, sizin bütçenizi ve en kısa sürede arızalı cihazınızın sorununu öncelik olarak yerinde çözüp size teslim etmeyi düşünür. Arızalı cihazlarınız için panik yapmayın. Hızlı ve uzman çözüm için hemen bizi arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hemen arayın servis kaydınızı oluşturun.

Günümüzde beyaz eşya olmadan ev olmaz. Eskiden insan gücüne dayanan ev işleri şimdi yerini modern beyaz eşyalara bırakmaktadırlar. Vestel markası özellikle bu konuda çok gelişen ve ürünlerini sürekli geliştiren bir firmadır. Ev işlerinin çoğunu elektronik ev aletleri yapıyor. Bu nedenle bize de hayatımızda kolaylık sağlayan Vestel marka beyaz eşyalarımıza gözümüz gibi bakıyoruz. Ama bazen ne sakınan göze çöp batabiliyor ve cihazlarımız arızalanabiliyor. Aslında daha öncesinde bi bakım yapılabilse belki cihazların ömrü bir süre daha uzatılabilir. Bu gibi durumlarda servisimizi arayarak bakım hizmetleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Her marka beyaz eşyanın bir takım değişik çalışmaları programları vardır. Kullanım sıklığına göre arızalanmalar artabilir. Arıza kodlarına internet ortamından ulaşılabilir. Sık kullanılan bu ürünleri kısa süre içerisinde tamir edilerek bakımının yapılıp kullanıma hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Vestel beyaz eşyalarınızda hata kodları varsa bu arıza kendi başınıza halledemiyorsanız, Servisimizi arayarak çağrı merkezimiz ile görüşebilirsiniz.

Çağrı merkezimiz size en faydalı şekilde yardımcı olmak için hizmet vermektedir. Destek almak için hemen arayın.

Kesintisiz Hizmet Anlayışı

Yapmış olduğumuz çalışmalarda kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz. Bu sayede oluşan sorunlara daha kısa süre içerisinde geri dönüş elde edebilirsiniz. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sırasında merak ettiğiniz konularda bilgi alabilirsiniz. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kullandığınız cihazlarda oluşan sorunlara karşı servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz Destek hattımız üzerinden yapacağınız görüşmeler merak ettiğiniz konularda bilgi almanızı sağlamaktadır.
Kesintisiz destek hattımız üzerinden Kayseri servis hizmeti talep edebilirsiniz. Kayseri’de farklı ilçelerde bulunan müşterilerimiz için yeterli kapasitemiz ile talepleri karşılamaktayız. En uygun fiyat seçeneği üzerinden vermiş olduğumuz hizmetler bütçenize uygun fiyatlar ile hizmet almanızı sağlamaktadır. Yapılacak olan çalışmaların durumuna göre fiyat seçenekleri değişmektedir.


Kayseri Vestel Servisi , Kayseri bölgesindeki en güvenilir firmalardan biri olarak hizmet vermektedir. Gerek tecrübeli ve eğitimli personelimiz gerekse donanımlı araçlarımızla sorunları kısa sürede çözüme ulaştırmamızdan dolayı en çok tercih edilen servis olmanın gururunu yaşamaktayız.


Teknolojiyi Takip Eden bir Vestel Servisi


Sektörde her geçen gün gelişen beyaz eşya teknolojisinin güncel olarak takip edilmesi ve modern tamir işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Kayseri’de beyaz eşya servis hizmeti verirken bütün modern yöntemler Bakar Servis firmamız tarafından kullanılmaktadır.  En eski modelden en yeni Vestel beyaz eşyalarınıza özenle ve titizlikle arıza çözümleri üretmekteyiz.


Kayseri Vestel Servisi 


Müşteri Hizmetleri 


0352 438 15 20 


HEMEN ARAYIN
WHATSAPP