×
Bizi Takip Edin
0352 438 15 20

Kayseri Regal Servisi

Kayseri Regal Servisi olarak hizmet veren firmamız, sizin bütçenizi ve en kısa sürede arızalı cihazınızın sorununu öncelik olarak yerinde çözüp size teslim etmeyi düşünür. Arızalı cihazlarınız için panik yapmayın. Hızlı ve uzman çözüm için hemen bizi arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hemen arayın servis kaydınızı oluşturun.

Regal servisi olarak faaliyet gösteren Bakar Servis firmamız, arıza, onarım ve bakım gibi hizmetleri tüketiciye adresinde ulaştıran en eski ve tecrübeli firmalar arasında yer almaktadır. Arızalanan Regal marka beyaz eşyalarınız için pratik çözümler bularak sorunlarınızı gideren bir servis hizmeti sunmaktayız.

GÜVENİLİR ve GARANTİLİ HİZMET

Oldukça uygun servis ücretleri ile mağduriyetinizi gidermek için kaliteli ve güvenli hizmetlerimizi adresinize kadar ulaştırıyoruz. Servis hizmetlerimizden ve personellerimizden memnun kalacağınızın ve yaptığımız işin garantisini sizlere verebiliriz.

Tamir, bakım ve yedek parça hizmetimiz ile sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüyoruz. Zamansız arızalanmalarla, mağdur olmamanız için cihazlarınızın bakımlarını aksatmadan yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Arızalanan cihazlarınızı orjinal ve kaliteli yedek parçalar ile onarımını yapıyoruz. Kayseri bölgesinde ve tüm ilçelerinde Regal marka beyaz eşyalarınıza tamir bakım hizmeti veriyoruz. Bize ulaşmak için aramanız ya da whatsapp ile mesaj gönderebilirsiniz.

BAKAR Servis - Beyaz Eşya ve Kombi Servis Hizmetleri


HEMEN ARAYIN
WHATSAPP