×
Bizi Takip Edin
0352 438 15 20

Kayseri Vaillant Servisi

Kayseri Vaillant Servisi olarak hizmet veren firmamız, sizin bütçenizi ve en kısa sürede arızalı cihazınızın sorununu öncelik olarak yerinde çözüp size teslim etmeyi düşünür. Arızalı cihazlarınız için panik yapmayın. Hızlı ve uzman çözüm için hemen bizi arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hemen arayın servis kaydınızı oluşturun.

Teknolojinin hızla ilerlediği bu zamanlarda evlerimizin demirbaşları arasında sayabileceğimiz ürünlerinden biri de Vaillant marka kombilerdir. Gerek ısınma, gerekse diğer temel ihtiyaçlarımızda büyük kolaylık sağlayan kombilerin; bakım, onarım ve tamirinin işinin ehli, profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Firmamız Kayseri Vaillant Servisi olarak uzun süredir hizmet vermektedir. Tecrübemize güvenerek her işin üstesinden kolaylıkla gelebileceğimizin garantisini size verebiliriz.

SERVİS HİZMETİ İŞLEYİŞİ

Servis organizasyon bölümü tarafından; servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır, eğer müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerlerimiz araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar. Kayseri'nin Her Noktasına Servis Hizmeti.

Servis çağrı merkezindeki güler yüzlü ve çözüm odaklı arkadaşlarımızdan yardım alabilir, ve ihtiyacınız durumunda arıza kaydı alabileceğinizi hatırlatırız.

Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP