×
Bizi Takip Edin
0352 438 15 20
İldem Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet veren firmamız, sizin bütçenizi ve en kısa sürede arızalı cihazınızın sorununu öncelik olarak yerinde çözüp size teslim etmeyi düşünür. Arızalı cihazlarınız için panik yapmayın. Hızlı ve uzman çözüm için hemen bizi arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hemen arayın servis kaydınızı oluşturun.

Evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız beyaz eşyalarımız, hayatımızı kolaylaştırmanın yanı sıra kaliteli vakit geçirmemiz için de faydalı olmaktadırlar. Beyaz eşyalarımız ev işlerinden zaman artırıp ailemizle daha çok vakit geçirmemize olanak sağlar. Bizim için özünde bu kadar faydalı olan cihazlarımızın bakımlarını aksatmamamız gerekir. Onların bizi düşündüğü kadar bizimde cihazlarımızı düşünmemiz gerekir.

BAKAR Servis olarak uzun yıllardan beridir bu sektörde Kayseri Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet veriyoruz. Bizi tercih eden herkese standartların en üst düzeyinde hizmet vermek için çalışıyoruz. Tecrübemize tecrübe katıyoruz.

Cihazlarınızın sağlıklı çalışmaya devam etmesi için mutlaka her yıl bakımlarını yaptırmanızı öneririz. Aksi halde arıza çıkması ve eskiyen cihazlarınızın size masraf çıkarması kaçınılmaz olacaktır. Her marka beyaz eşyanızın arıza, bakım ve onarım işlerinizi mümkün olduğunca yerinde gerçekleştiriyoruz. Önceliğimiz her firmanın olduğu gibi bizim de müşteri memnuniyetidir. Siz tüketicilerimizin mağdur olmaması için bilinçli bir şekilde görevimizi yerine getiriyoruz.

Her soru ve sorununuzda yanınızdayız.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP