×
Bizi Takip Edin
0352 438 15 20
Siemens Beyaz Eşya Servisi

 Siemens Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Siemens Servisi olarak hizmet veren firmamız, sizin bütçenizi ve en kısa sürede arızalı cihazınızın sorununu öncelik olarak yerinde çözüp size teslim etmeyi düşünür. Arızalı cihazlarınız için panik yapmayın. Hızlı ve uzman çözüm için hemen bizi arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hemen arayın servis kaydınızı oluşturun.

Beyaz eşyalarımızın marka ve modeli ne olursa olsun, her gün kullandığımız için zaman içerisinde arızalanmalı kaçınılmaz olacaktır. Çıkan arızaların ve sorunları gidermek için anında randevu oluşturabileceğiniz BAKAR Servisi arayarak temas kurabilirsiniz. Adresinize en kısa süre içerisinde ulaşan Gezici Ekibimiz problemi anlayarak en kısa sürede arıza sebebini bulup yerinde çözeceklerdir. Yerinde çözülmesi mümkün olmayan cihazlar titiz bir şekilde servisimize getirilerek onarım işlemi yapılmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Personellerimizin müşteri ile iletişimi bizim için önemlidir. Her zaman "Güler Yüzlü Personel" anlayışında olduk. Her yaptığımız işte kendimiz müşterinin yerine koyduk. Bu nedenle her konuda müşterimize bilgilendirme yaparız. Mümkün olduğunda orjinal ürün kullanmaya dikkat eder en uygun fiyatı çıkarmak için çalışırız. Bu nedenle bizden Siemens markaları ürünleriniz için hizmet alırken gönül rahatlığı ile bize güvenebilirsiniz. 

Memnuniyetiniz bizim için her zaman 1.sırada gelir...
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP