×
Bizi Takip Edin
0352 438 15 20
Profilo Beyaz Eşya Servisi

 ProfiloBeyaz Eşya Servisi

Kayseri Profilo Servisi olarak hizmet veren firmamız, sizin bütçenizi ve en kısa sürede arızalı cihazınızın sorununu öncelik olarak yerinde çözüp size teslim etmeyi düşünür. Arızalı cihazlarınız için panik yapmayın. Hızlı ve uzman çözüm için hemen bizi arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hemen arayın servis kaydınızı oluşturun.

Profilo marka beyaz eşyalarınız zaman zaman arıza gösterebilir. Bakımları zamanında yapılmayan ve aşırı yoğun kullanılan beyaz eşyaların arıza verdiği durumlarda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Beyaz eşyalarınızın sorunları genel olarak yerinde çözülmektedir. Yerinde çözümü mümkün olmuyorsa servisimize getirilerek tamirini yapmaktayız. 

Tüm çalışanlarımız sosyal mesafe kurallarına ve hijyen koşullarına dikkat ederek tamir ve bakım işlerini yapmaktadırlar.

ARIZA TESPİTİ ve ÇÖZÜMÜ

Eski performansında çalışmayan ya da arızalanan beyaz eşyalarınız mutlaka profesyonel bir gözle incelenmelidir. Bu durumlarda BAKAR servis hizmetinizdedir. Teknik ve uzman ekibimiz arızanın tespiti ve çözümü ile ilgili size gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra cihazınızın arızasını gidererek size tekrar teslim edecektir. Unutmayın ki genel bakımlarını yaptırarak ileride oluşabilecek arızaların önüne erkenden geçilebilir. Rutin olarak yapılması gereken bakımları aksatmamanızı kesinlikle öneririz.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP