×
Bizi Takip Edin
0352 438 15 20
Kayseri Samsung Beyaz Eşya Servisi

Bakar Servis olarak 15 yılı aşkın süredir Kayseri Samsung Servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Alanında yılların tecrübesini edinmiş profesyonel ekibimiz tüm Samsung marka beyaz eşya ve televizyon, fırın, gibi elektrikli ev aletlerinize gün içerisinde bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Uzman, profesyonel ekibimiz garantili ve kaliteli işçiliği ile gün içerisinde makinenizde görülen tüm arızaları giderir ve gerekli bakım işlemlerini yapar.

Kayseri’nin Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar ilçelerine kadar uzanan geniş servis ağımız sayesinde gezici ekiplerimiz Samsung markasına ait beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinizi profesyonel şekilde eski performansına kavuşturmaktadır. Mevlana Mah Tarif Sok 10/g Talas/Kayseri adresinde konumlanan firmamız, onarım, bakım ve montaj işlemlerini zaman kaybetmeden sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Böylece hem bütçenize uygun hem de güvenilir Samsung servis hizmeti almış olursunuz.


Kayseri Samsung Servisi Telefon Numarası: (0533)6351520

Kayseride faaliyet gösteren Samsung Servisi telefon numarası arıyorsanız eğer, 0533 635 15 20  numarayı aramanız yeterli. Bakar Servis olarak hafta içi ve cumartesi günleri tam gün hizmet veriyoruz. Günün hangi saati olursa olsun, bizi arayarak destek alabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN
WHATSAPP